Hollywoodkhabar advertisement

एनआरएनए एनसीसी अमेरिकाको १० औं साधारणसभाको तयारी कमिटी र अन्य कमिटीहरु

-एनआरएनए एनसीसी अमेरिकाको १० औं साधारणसभाको तयारी कमिटी र अन्य कमिटीहरु
0
shares

कृष्ण के सी, अमेरिका, जुन १२, २०२१

गैरआवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद (एनआरएनए एनसीसी) अमेरिकाको १० औं साधारण सभा जुलाई ३-४, २०२१ न्यूयोर्कमा हुने भएको छ। अधिवेशन सम्पन्न गर्नको लागि उपाध्यक्ष बाबुराम लामाको संयोजकत्वमा तयारी कमिटी बनाइएको छ।

10th AGM Organizing Committee:

  • Chair - President Suneel Sah

Patrons

  • Dr. Keshab Paudel
  • Nabin Sherchan
  • Khagendra GC
  • Shree Parajuli
  • Dr. Rudra Aryal

Advisors:

  • Jagganath Goutam
  • Ishwor Sapkota
  • Lal P Kafle
  • Deenbandhu Bhatta
  • Shyam Kaji Gurung
  • Govinda Subedi
  • Dr. Harihar Bhattrai
  • Harihar Paudel
  • Satendra Sah
  • Sankeshwar Subedi
  • Manoj Ghimire
  • Bidhya Sagar Yonjon
  • Radha Paudel
  • Sanjaya Thapa
  • Dr. Chirinjibi Bhattrai
  • Shiba Malla
  • Badal Bhujel

Current Executive Committee, Chapter Presidents & Focal Person

  • Dr. Arjun Banjade
  • Mr. Babu R. (BR) Lama
  • Mr. Krishna J. Panth
  • Mr. Buddi Subedi
  • Mr. Sarbajana Wagle
  • Mr. Pashupati R. Pandey
  • Mr. Amrit B. Kattel
  • Mr. Netra (Bandhu) Pokharel
  • Mr. Santosh Bista
  • Mr. Binod Ruwali
  • MS. Diksha Basnet
  • Mrs. Chhatra K. Gurung
  • Mr. Padam B. Thakurathi
  • Mr. Durga P. Shrestha
  • Mr. Basudev Adhikari
  • Mr. Satya N. Chaudhari
  • Mr. CP Poudel
  • Mrs. Chitra Karki
  • Mr. Jeewan Joshi
  • Mr. Khim B. Bhattarai
  • Mr. Tilak B. KC
  • Mr. Ammar B. Chhantyal
  • Mr. Dharam Bishwokarma
  • Mr. Badal Bhujel
  • Mr. Bikash Uprety
  • Mr. Govinda Shrestha
  • Mr. Sanjeev Shrestha
  • Mr. Roshan Adhikari
  • Mr.Narayan Pokharel
  • Mr. Gagan Chhetri
  • Mr. Rajesh Aryal
  • Mr. Dilu Parajuli
  • Mr. Lalan DC
  • Mr. Philip KC
  • Mr. Krishna Bhandari
  • Mr. Tuk Regmi
  • Ms. Tara Marahattha
  • Mr. Dol Nath Ghimire
  • Mr. Surendra Malla
  • Mr. Daya shakya
  • Mr. Kumar jung karki
  • Mr. Ramhari Adhikari,
  • Mr. Dambar Kadariya,
  • Mr. Samar Budathoki
  • Mr. Prem Tamang
  • Mr. Hari Prasad Joshi
  • Dr. Bhupal Bhetwal
  • Mr. Kulananda Sharma
  • Mr. Subash Kumar Baitha
  • Ms. Urmila Shrestha
  • Mr. Ganesh Bhandari
  • Mr. Bimal Adhikari
  • Mr. Mohan Neupane
  • Mr. Raju Bajaj Lamichhane
  • Dr. Niraj Shrestha
  • Mr. Dilip Baniya
  • Mr. Pankaj Khadka
  • Mr. Jeevan Pokharel
  • Dr. Arjun Aryal
  • Mr. Bal B Rai

ICC Members:

  • Shankar Khadka
  • Trishna Sharma
  • Jedu Nath Pokharel
  • Shiva Raj Poudel
  • Hom Nath Gautam
  • Swaraj Khati
  • Purushwotam Bohora
  • Pramod Sitoula
  • Yamuna Bhattrai
  • Pasang Lama
  • Dr. Hari Dahal
  • Dr. Bishnu Maya Pariyar

NY Chapter Current:

  • Ram Hari Adhikar
  • Shiva B Baniya
  • Mahesh Kumar Khadka
  • Shobha Kanta Pandey
  • Rajya Laxmi Karmacharya
  • Bijay Gurung
  • Anujang Thapa Magar
  • Chundi Sherpa
  • Reemaya Nepali
  • Yenseri Gurung
  • Arun Chhetri

NJ Chapter:

  • Sammar Bahadur Budathoki
  • Namrata Baral
  • Krishna Raj Subedi
  • Khadga B Pulami
  • Sushma Aryal
  • Aayush Adhikari
  • Kamal Koirala
  • Shiva Aganja
  • Surya Mohan Tiwari
  • Laxmi Sherchan
  • Shekhar Poudel

New Elect ICC Members, NCC Executive and NY and NJ Chapter Executive(only new faces):

  • Suman Thapa
  • Gopendra Raj Bhattrai
  • Bikash Upreti
  • Anjan Kumar Chaulagai
  • Anup Khanal
  • Sunita Sapkota Kandel
  • Rajeev Prasad Shrestha
  • Agni Prasad Dhakal
  • Tribhuwan Pandey
  • Sundari Gurung
  • Bisal Rana
  • Prakash Shrestha
  • Bala R Ghimire
  • Dolnath Ghimire
  • Prabhat Raj Sapkota
  • Gyanendra Gurung
  • Santosh Pahari
  • Ashish Sangroula
  • Shanti Poudyal
  • Bishwaraj Bastola
  • Durgesh Jung Karki
  • Raj Dhungana
  • Kiran B Basnet
  • Sriram Thapa
  • Sanjeev K Shrestha
  • Amrit N Sapkota
  • Bindu Niroula
  • Narayan Prashad Kandel
  • Binod Kumar Tiwari
  • Vishnu Bahadur Shah

NY Chapter New Elect:

  • Ang Chiring Sherpa
  • Danda Pani Lamichhane (Basu)
  • Baburaja Sinha
  • Ashish Sapkota
  • Laxmi Thapa
  • Anup Baniya
  • Pabitra Dhimal
  • Chirring Sherpa
  • Devendra Lama
  • Pradip Khadka
  • Sangeeta Koirala
  • Rajan Banjara

NJ Chapter Elect:

  • Rubina Shresta
  • Sub committee:
  • Secretariat:
  • Binod Ruwali
  • Anup Khanal

Event Management:

  • Chair: Babu Ram Lama
  • Pashupati Pandey
  • Anjan Chaulagain

Finance Committee:

  • Chair:Krishna Jibi Panta

Guest Relation Committee:

  • Chair:Ramhari Adhikari

Volunteer Committee:

  • Chair:Ang Tshering Sherpa

Registration

  • Chair: Tribhuwan Pande
  • Agni Dhakal
  • Shobha Kanta Pandey

Media and Publicity

  • Chair:Sarbagna Wagle
  • Media coordinator- Satish Chapagain
  • Bicky Pulami
  • S Babu Sandeep

***********

एनआरएनए एनसीसी अमेरिकाको १० औं साधारणसभा संबन्धि थप समाचारहरु

एनआरएनए अमेरिकाको नयाँ निर्वाचितहरुलाई बधाई ज्ञापनसँगै ट्राञ्जिशन प्रक्रिया सुरु

एनआरएनए एनसीसी अमेरिकाको १० औं बार्षिक साधारणसभा न्यूयोर्कमा हुने

ADVERTISEMENT-----